Zimowe treningi na torach w Polsce i Europie

czw, 8 listopada 2018 godz. 10:12:53 skomentuj karting

Driver Academy

Lepiej trenować i szybko jeździć na profesjonalnym torze wyścigowym zamiast „palić gumę” pod marketem lub narażać życie i zdrowie na ulicy...

Pogoda coraz mniej zachęca nas do wychodzenia z domu, ale są sposoby, by to zmienić!

Mocna dawka adrenaliny, którą dostarczy nam jazda po torze, jest dla wielu osób wystarczająca, by przenieść się z fotela przed telewizorem do fotela samochodu lub gokarta na profesjonalnym torze wyścigowym!

Zimą wcale też nie musimy marznąć. Treningi kartingowe organizowane są w tym okresie za granicą, w krajach gdzie temperatury są znacznie wyższe.

Najlepiej spróbować, zarówno jazdy autem po śliskim torze, przy niskich temperaturach, jak i poczuć ogromne przeciążenia prowadząc gokarta na przyczepnym i rozgrzanym asfalcie.

Pojawia się coraz więcej miejsc dostępnych do bezpiecznego treningu "za kółkiem". Szkoła jazdy - Driver Academy organizuje treningi i szkolenia, zarówno na Państwa samochodach, jak i własnych. Możliwości jest wiele, a warunki pogodowe nie są w stanie przeszkodzić!

Dzięki treningom w zmiennych warunkach atmosferycznych, rozwijamy swoje umiejętności prowadzenia pojazdu, co bezpośrednio przekłada się na nasze bezpieczeństwo. Uczymy się też przewidywania niebezpiecznych sytuacji i skutecznych reakcji w przypadku ich nastąpienia. Postępy zrobi każdy, zarówno amator, jak i profesjonalista, trening czyni mistrza!

Lepiej trenować i szybko jeździć na profesjonalnym torze wyścigowym (mamy koło Warszawy 2 takie obiekty - na północy i południu) zamiast „palić gumę” pod marketem lub narażać życie i zdrowie na ulicy...

Wyjazd na profesjonalny tor kartingowy za granicę to oferta zespołu wyścigowego - CRG Racing Driver Program. W tym przypadku również nie musimy posiadać swojego pojazdu, bo możemy go wypożyczyć od organizatora wyjazdu. Wyprawę taką możemy też połączyć z wyjazdem na wakacje, bo na torze spędzimy jednorazowo 2 lub 3 dni. Ilość czasu spędzonego w gokarcie jest ogromna, a emocje tak mocne, że rozgrzeją nas na całą zimę! Karting profesjonalny to na prawdę bardzo szybka jazda po torze i ogromne przeciążenia! To prawdziwa okazja dla tych odważnych i szukających wrażeń!

Samochody : driveracademy.pl
Gokarty: driverprogram.pl

Driver Academy