Spełnij wyścigowe marzenia dziecka

czw, 6 września 2018 godz. 12:01:23 skomentuj karting
Tagi: a1 karting

Kartingowy Narodowy - Wyścigowe Centrum Rozrywki w Sercu Warszawy

Spełnij wyścigowe marzenia dziecka - wyjątkowa propozycja zajęć dodatkowych. Już od połowy września rusza kolejny sezon wyjątkowych zajęć dla dzieci od 5 roku życia i młodzieży.

Szkoła Gokartowa to pomysł na naukę, połączoną z zabawą i adrenaliną. Uczestnicy mogą poczuć się jak kierowcy Formuły 1, a umiejętności które nabywają, przydadzą im się również w dorosłym życiu podczas jazdy samochodem.

Jak wiadomo, dzieci szybko się nudzą i coraz częściej szukają nowych wyzwań. Jazda gokartem, o ile na początku wydaje się dość łatwa, daje praktycznie nieskończone możliwości rozwoju. Za każdym okrążeniem toru, jesteśmy w stanie poprawić coś nowego, tym bardziej dostając cenne wskazówki od doświadczonego instruktora.

Główną zaletą takich zajęć jest to, że dzieci cały czas muszą ćwiczyć swoją koncentrację oraz wzmacniać siłę i wytrzymałość. Uczą się również odpowiedzialności, co przyspiesza ich rozwój. Sami kierują pojazdem, co pozwala poczuć prawdziwe emocje i rozwinąć wiele niezbędnych cech charakteru, potrzebnych w dorosłym życiu. Zajęcia odbywają się na 2 torach: całorocznym, halowym torze A1Karting i asfaltowym torze Kartingowy Narodowy na PGE Narodowym.

Szkoła Gokartowa pod patronatem Fundacji CRG Racing Driver Program wyszkoliła już kilkuset młodych adeptów, a część z nich, z powodzeniem ściga się już w Kartingowych Mistrzostwach Polski, a nawet w zawodach międzynarodowych. Mają nawet szansę na prawdziwą karierę kierowcy wyścigowego, która w przyszłości pozwoli im żyć z ich własnej pasji. Inni zaś, nawet jeśli już nie jeżdżą tak intensywnie, mają na stałe rozwinięte umiejętności prowadzenia pojazdów i w przyszłości będą po prostu bardziej świadomymi i co za tym idzie, bardziej bezpiecznie jeżdżącymi kierowcami.

Nabór do Szkoły Gokartowej na Sezon 2018/19 odbywa się na przełomie sierpnia i września. W programie zajęć jest cześć praktyczna (treningi na torze 4 h miesięcznie), teoretyczna (przygotowanie do egzaminu na licencję kartingową) oraz warsztaty z psychologiem sportowym (przygotowanie mentalne do startów w zawodach).

 NABÓR do Szkoły Gokartowej dla dzieci od 5 r.ż.:
8-9.09.2018 (weekend), godz. 9:00-11:00

Miejsce naboru: Tor kartingowy A1Karting, ul. Jagiellońska 82, hala D, Warszawa, http://www.a1karting.pl

Szczegółowe informacje o Szkole Gokartowej (kliknij)

Szkoła Gokartowa – Spełniamy Wyścigowe Marzenia
A1Karting i Kartingowy Narodowy
tel. 22 290 33 88 w. 4
szkolka@a1karting.pl

Kartingowy Narodowy - Wyścigowe Centrum Rozrywki w Sercu Warszawy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
Warszawa - PGE Narodowy
(wjazd od ul. R. Siwca), brama nr 9
tel. 22 290 56 33
e-mail: biuro@kartingowynarodowy.pl
www.kartingowynarodowy.pl

A1Karting - Wyższy Poziom Kartingu
tel. 22 290 33 88
e-mail: biuro@a1karting.pl
ul. Jagiellońska 82, Warszawa
www.a1karting.pl