Pędź na PGE Narodowy(m) - Tor kartingowy już otwarty!

pon, 9 kwietnia 2018 godz. 07:56:01 skomentuj karting

Kartingowy Narodowy

Lubisz emocje i adrenalinę? Przyjdź na gokarty na PGE Narodowy.

Kartingowy zapewnia mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych. To nie tylko możliwość jazd indywidualnych, ale również oferta organizacji rywalizacji grupowej, wyścigi wedle wielu scenariuszy takich jak Time Attack, wyścig drużynowy.

Jeśli chcielibyście podszkolić swoje umiejętności jazdy, obiekt oferuje możliwość indywidualnych treningów z instruktorami mającymi w swoim dorobku tytuły Mistrzów Polski w kartingu wyczynowym. Treningi indywidualne z trenerami są doskonałą propozycją zarówno dla osób początkujących, które od razu chciałyby nabrać właściwych nawyków za kierownicą gokarta, jak też dla zaawansowanych kierowców, których celem jest doskonalenie do perfekcji.

Nowością na Kartingowym w tym sezonie są gokarty elektryczne dla dzieci – świetna i bezpieczna zabawa dla początkujących maluchów.

Jeśli szukacie oryginalnego miejsca na spędzenie czasu w sposób aktywny i jesteście miłośnikami sportów motorowych, Kartingowy Narodowy będzie dla Was doskonałym, wyścigowym  miejscem – zlokalizowanym w samym sercu Warszawy.Długi i szeroki tor asfaltowy został zaprojektowany w sposób, który zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Jeździmy 7 dni w tygodniu.

Konfiguracja toru została stworzona tak, by zapewnić bezpieczeństwo, komfort i jednocześnie jazdę pełną emocji.

Na terenie toru możecie spotkać zarówno pasjonatów sportów motorowych, kierowców wyścigowych, jak również osoby, dla których jazda na wysokich obrotach nie jest codziennością. Zasady działalności oraz funkcjonowania toru zostały dopracowane tak, aby cieszyć się sportem kartingowym na najwyższym poziomie.

Dane techniczne toru:
Data powstania toru: 2015 r.
Powierzchnia: ok. 6 tys. m2
Długość: ok. 550 m
Szerokość toru: 6-10 m
Nawierzchnia: asfaltTor wyposażony jest w nowoczesny system band wykonanych z energochłonnego materiału, które absorbują siłę uderzenia, zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Więcej znajdziecie na stronie www.kartingowynarodowy.pl

Kartingowy Narodowy – Wyścigowe Centrum Rozrywki w Sercu Warszawy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
Warszawa – PGE Narodowy
(wjazd od ul. R. Siwca), brama nr 9
tel: 22 290 56 33
e-mail: biuro@kartingowynarodowy.pl
www.kartingowynarodowy.pl