Czterech Polaków w finale

wto, 9 października 2012 godz. 11:33:16 skomentuj karting

Igor Waliłko | Fot. igor-walilko.plCzterech polskich kartingowców wystąpiło w finałowych wyścigach WSK Final Cup w Castelletto di Branduzzo. Najlepsze wyniki uzyskali najmłodsi z klasy 60 Mini. Michał Kasiborski, czwarty w przedfinale, zajął 12 miejsce w zawodach. O jedną lokatę niżej finiszował Aleks Karkosik - ósmy w czasówce, siódmy po wyścigach w grupach, bez szczęścia w przedfinale (34).

Igor Waliłko jeżdżący w fabrycznym LH Racing Team, był piętnasty w czasówce KF2. Zielonogórzanin miał mniej szczęścia w wyścigach w grupach (25), ale w przedfinale przebił się na 14 miejsce. Finał znów wypadł pechowo (26). Bartosz Idzikowski - 17 w czasówce, 23 po wyścigach eliminacyjnych, 25 w przedfinale, ukończył finał KZ2 na 20 pozycji. Lukas Korbela zajął 22 lokatę w przedfinale A klasy KF3.